Kuşkulu Surat

Kuşkulu Surat Betimleyen: Berkan KİRMİT Sarı yuvarlak yüz üzerinde iki göz, iki kaş ve bir ağız var. Yüzün alın kısmına ışık vurduğundan, dış kısımlar daha koyu, iç kısımlar ise daha açık bir tona sahip. Gözler yuvarlak. Kaşlar ince ve yuvarlak hatlı. Sol kaş, sağ kaşa göre daha yukarıda bulunuyor. Çatılmış olan sol kaş, uçları aşağıya bakan bir bumerangı andırıyor. Kıvrımlı olan sağ kaşın ise yüzün dışına yakın olan ucu aşağı bakarken, iç taraftaki ucu yukarı bakıyor. Gözler ve kaşlar kahverengi. Gözlerin alına yakın kısmına ışık vurduğundan, burada daha açık bir ton kullanılmış. Gözlerin altında, yüzü ortalayan düz bir ağız bulunuyor. Kahverengi çizgi halindeki ağzın içinde ne dil ne de dişler görünüyor. Not: WhatsApp uygulamasının 2.19.352 numaralı sürümündeki emoji’ler betimlenmiştir.

Betimleyen: Berkan KİRMİT

Sarı yuvarlak yüz üzerinde iki göz, iki kaş ve bir ağız var. Yüzün alın kısmına ışık vurduğundan, dış kısımlar daha koyu, iç kısımlar ise daha açık bir tona sahip. Gözler yuvarlak. Kaşlar ince ve yuvarlak hatlı. Sol kaş, sağ kaşa göre daha yukarıda bulunuyor. Çatılmış olan sol kaş, uçları aşağıya bakan bir bumerangı andırıyor. Kıvrımlı olan sağ kaşın ise yüzün dışına yakın olan ucu aşağı bakarken, iç taraftaki ucu yukarı bakıyor. Gözler ve kaşlar kahverengi. Gözlerin alına yakın kısmına ışık vurduğundan, burada daha açık bir ton kullanılmış.

Gözlerin altında, yüzü ortalayan düz bir ağız bulunuyor. Kahverengi çizgi halindeki ağzın içinde ne dil ne de dişler görünüyor.

Not: WhatsApp uygulamasının 2.19.352 numaralı sürümündeki emoji’ler betimlenmiştir.

Sayfa Görüntüleme : 9