Baba

Baba

Betimleyen: Selin AKGÜL

Bir odada hardal sarısı tonundaki koltukta kollarını başının altına yerleştirmiş bir vaziyette sırtüstü yatan bir adam var.

Görselin sol kısmında ve ön planda duran antenli televizyon içerisindeki sese ait konuşma balonu: ZAMANINDA ATALARIMIZ CANLA BAŞLA SAVAŞMASAYDI BUGÜN BABAMIZ BELLİ OLMAZDI…

Koltuğun ön tarafında halı üzerine oturmuş bir erkek çocuğun konuşma balonu: AMAN BİZİMKİSİ BELLİ OLUYO DA NOLUYO DE Mİ ANNE?

Görselin sağ alt köşesinde sadece yüzünün bir kısmı gözüken annenin konuşma balonu: ŞŞŞ.. DUYAR.

Koltuk üzerinde uyuyan adamın üzerinde beyaz tonda kalın askılı bir atlet, altında da kahverengimsi pijama gibi gözüken hafif bir pantolon var.

Adamın göbeği açık ve kollarında, suratında, göbeğinde kılı temsil eden siyah noktalar var. Bir hayli kıllı ve kocaman bir adam.

Çocuk iki elinde üç tane üst üste olacak bir şekilde yuvarlak halka gibi bir şey tutmuş. Çocuğun üzerinde kalın askılı atlet gibi bir üst ve altında kahverengi bir şort var. Gözleri pörtlek gibi yuvarlak ve iri. Ağzı açık bir şekilde durmuş ve kulağının biraz üst kısmından turuncu, kıvırcık saçları gözükmüş.

Yüzünün sadece yarısı görünen annenin de turuncu saçları var. Baygın bakan gözleri, ince kaşlarıyla çocuğa ve adama arkası dönük.

Sayfa Görüntüleme : 1541