KOZMETİK

TÖRPÜ

Betimleyen: Sacide Nilüfer Çamur

Görselde beyaz kare bir arka plana kuzey batı yönünde çapraz şekilde yerleştirilmiş bir tırnak törpüsü bulunmaktadır. Törpünün alttan yaklaşık yüzde kırk uzunluğu pembe sapından oluşuyor. Geri kalan kısmı gümüş renkte ve en uçtaki sivri kısmına kadar zımparaya benzeyen bir yüzeye sahip. Bu yüzeyin bitiminden sonra en uçta üçgen şeklinde sivri kısmı yer alıyor.

Devamı için Tıklayınız

Eyeliner

Betimleyen: Zeynep Olçaylı

Fotoğrafta bir makyaj malzemesi olan eyeliner beyaz bir arka planda duruyor. Kapağı açılmış ve yanına koyulmuş. Eyelinerın ucu siyah ve sivri. Gözlerin üzerine sürülüp şekil verilerek kullanılan eyelinerin ucu keçeli kalemi andırıyor. 

Devamı için Tıklayınız

Renkli Top Allık

Betimleyen: Sinem Ekinci

Fotoğrafta, siyah, kapaklı yuvarlak bir kutu içerisinde,  pembe küçük topçuklardan oluşan bir allık var. Yanında kutuya dayalı kutunun kapağı var. Kapak siyah bir çerçeveye sahip ortası ise saydam camdan oluşuyor. Camın üstünde soluk pembe renkte ve büyük harflerle GR yazıyor. 

Devamı için Tıklayınız

Rimel

Betimleyen: Sinem Ekinci

Fotoğrafta pembe bir ambalaja sahip göz makyaj ürünü olan Rimel yer alıyor. Rimelin fırçasının ucu tel tel, sert ve diken tarzında kaplanmış, plastik, hafif eğimli bir yapıya sahip ve siyah renkte. Bu kısım kirpiklere sürülen kısım. Fırçanın tutma kısmı ise pembe, kabıyla uyumlu, külah biçimdedir. 

Devamı için Tıklayınız
Sayfa Görüntüleme : 363